Summer Discovery – Georgetown University

Lise 9, 10, 11 ve 12. sınıfları bitiren öğrenciler için en kaliteli üniversite hazırlık programları Georgetown Üniversitesi kampüsünde…
1789 yılında kurulan, Georgetown Üniversitesi Uluslararası İlişkiler, Siyaset, Hukuk ve mükemmellik için dünya çapında tanınır. Okul sürekli Amerika’nın en iyi 20 üniversiteden biri olarak sıralanır.

 

Ünlü mezunlar ABD Başkanı Bill Clinton, aktör Bradley Cooper, ve İspanya Veliaht Prensi içerir. Washington, DC güzel ve tarihi Georgetown semtinde ideal konumu ile, Georgetown orta okul programı için mükemmel bir ortam sağlamaktadır.
Summer Discovery Georgetown, liseden üniversiteye geçişte hem akademik hem de sosyokültürel yönden genç yetişkinliğe geçiş için hazırlamaya yardımcı olur. Programlarımız ortaokul öğrencilerine eğlenceli ve zenginleştirici bir yaz deneyimi vermek için interaktif akademik atölye çalışmaları, sosyal ve kültürel etkinlikler ve atletizm etkinlikleri sunmaktadır.

 

Georgetown Üniversitesi ile 15 yıllık ortaklık süresince, binlerce öğrenci için inanılmaz yaz deneyimlerı sağlamıştır. Summer Discovery öğrencileri 43 farklı eyalet ve 60’ın üzerinde ülkeden gelmektedirler.

 

 

Resim GalerisiVideo GalerisiProgram ÜcretleriHarita

Georgetown University Summer Discovery Resim galerisi
    

    

  

Summer Discovery Programı tanıtım videosu

http://www.youtube.com/watch?v=ZsNvdnjinCY

 

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”3700 O St., N.W. Washington, D.C. 20057 – Amerika Birleşik Devletleri{}university.png{}Summer Discovery – Georgetown” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: Summer Discovery - Georgetown University 
  • Okul Türü: Jr.Programları 
  • Yaş Grubu: 13,14,15,16,17,18 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: Amerika 
  • Şehir/Eyalet: Washington DC District of Columbia