Atoll Juniors – Nice (Fransız Rivierası Côte d’Azur)

 

 

 

Fransızcayı yaşayarak yerinde öğrenmenin en kaliteli ve keyifli yolu Atoll Junior programları. Fransa’nın başkenti Paris ve Fransız Rivierası Côte d’Azur bölgesinde bulunan beş farklı kampüsünde 8-17 yaş arası öğrencilerimize Fransızcayı yaşayarak öğreten programlar sunulmaktadır. Bir çok kültürel ve sportif aktivite eşliğinde öğrenmenin yanı sıra, kaliteli ve son derece ciddi bir şekilde sunulan dil eğitimleri Atoll Junior programlarının en büyük özellikleridir.

 

 

ProgramKonaklamaÜcretlerFotoğraf GalerisiVideo GalerisiHarita

Yaş grubu: 13-17

Haftalık ders: 20 adet 45’er dakikalık Fransızca ders (sabah 08.45 – 12.00 arası)

Sınıf mevcudu: azami 15 öğrenci

Etkinlikler: Haftalık geziler ve etkinlikler:

– 1 tam gün: Nice’te “Iles de Lérins” veya ulusal eğlence parkına

– 1 yarım gün: Nice,  Cannes ve “Marineland” gibi bölgenin en güzel turistik yerleri

– Tiyatro, graffiti workshopları, video ve DVD akşamları, kabare akşamları, “hip-hop” sınıfları, dövüş sanatları, voleybol, futbol, basketbol, masa tenisi, roler blading vb. aktiviteler. – Her Çarşamba akşamı animasyon ekibi tarafından okul öğrencilerine özel organize edilmiş disco akşamı.

– Eski Nice şehrinin canlı sokak tiyatrosu, alış veriş bölgesi, canlı müzik gösterileri, plaj piknikleri, bowling, bilardo ve buz pateni etkinlikleri…

The Kiosk (ek ücretli)

– Scuba dalış, go-kart vb. aktivitelere katılmak isteyen öğrencilerimiz için ek ücret karşılığında Antibes/Juan-les-Pins’da Kiosk mevcuttur.

Parc Imperial campus yurdunda 2, 3, 4 veya 5 kişilik odalarda, Jean Medecin campus yurdunda ise tek-kişilik özel odalarda tüm yemekler dahil konaklama sunulmaktadır.

Program/Tarih

Haftalık Ücret

29.06 – 23.08.2014

730€

Güncelleme: 27.02.2015

Detaylı program ücretleri hakkında bilgi için lütfen tercih ettiğiniz iletişim bilgisinden bize ulaşınız…

 

    

    

     

  

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”5″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Nice, Fransa{}university.png{}Atoll Juniors Nice merkezi” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: Atoll Juniors 
  • Okul Türü: Jr.Programları 
  • Yaş Grubu: 13,14,15,16,17 
  • Dil: Fransızca 
  • Ülke: Fransa 
  • Şehir/Eyalet: Nice