EF | Education First ABD Yaz Okulları

EF ile Amerika’da yetişkinler için dil kursları sayesinde ünlü şehirleri ve muhteşem doğayı keşfedin, dünyanın en büyük ulusunun kültürünü yakından tanıyın.

 

Amerika büyük metropollerin, muhteşem doğal alanların ve ulusal parkların ülkesidir. Ve bu sadece bir başlangıç. Bütün bir kıtanın neredeyse yarısını kaplayan ve 300 milyonluk nüfusu olan bir ülkeyi tanımlamak kolay değil, ama Amerika’da yetişkinler için dil kursları sayesinde bu ülkeyi arzuladığınız yönde keşfedebilirsiniz. San Francisco’da kurslara gelin ve Napa Vadisi’nin uçsuz bucaksız bağlarında turlayın. New York’ta en yeni Broadway gösterilerini ve dünyaca ünlü sanatçıların konserlerini takip edin. Chicago’nun Loop semtinde açılan sanat sergilerini ziyaret edin. Boston’da taze midyelerin ve beyaz şarabın tadına bakın ya da Los Angeles’taki ünlü Sunset Boulevard’da ünlülere rastlayın. Santa Barbara, Seattle ve San Diego’da batı yakasını keşfedin, Honolulu ve Miami’de güneşten sonuna kadar faydalanın.

 

Amerika’da yetişkinler için dil kursları ile ülkenin dört bir yanında bulunan merkezlerimizde İngilizce öğrenin.

 

Video GalerisiFotoğraf GalerisiEF HakkındaFiyat TeklifiİndirimlerHarita
Atlanta


Boston

Chicago

Honolulu, Hawaii

Los Angeles

Miami Beach

New York

San Diego

San Francisco

 

Santa Barbara

Chicago

Washington D.C.

41 merkez, 7 dil ile eğitimde dünya markası…

Nasıl Başladık

Bertil Hult EF’i 1965 yılında İsveç’te kurdu. Bertil’in disleksi (yazıyı algılamada bozukluk) rahatsızlığı olduğu için, geleneksel sınıf odaklı eğitimin her zaman en iyi öğretim şekli olmadığını fark etti. Daha sonra aklına İsveçli bir lise öğrencisi grubunu İngilizce öğrenmeleri için İngiltere’ye götürme fikri geldi. Aslında dil öğrenmek için yurtdışına gitmek çok basit bir fikirdi, ama muhteşem bir geleceği vardı.

 

Giderek Büyüyen Yenilenme

EF, her zaman insanların daha iyi öğrenmesi için en etkili yolu bulmaya odaklanmıştır. Bundan 30 yıl önce dünyada ilk olarak dil eğitiminde danışmanlık hizmeti veren bir şirket kurduk. 1990’larda geleceğin online okulunu kurmanın ilk adımını Apple ile yaptığımız iş birliğiyle attık. Bugün 15 milyondan fazla öğrencinin kullandığı sistemimiz dünyanın en büyük online İngilizce okuludur.

 

Yakın geçmişte Cambridge Üniversitesi ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde, şu an Şanghay, Zürih ve Cambridge’de araştırma merkezlerini yürütmekteyiz. Alanımızda lider konumda kalmayı devam ettirmek için bugün bünyemizde 300 dil bilimci, bilim adamı ve grafiker bulunuyor.

 

İsveç’ten tüm dünyaya

EF, insanların yolculuk yapmaya ve yurtdışı eğitime olan ilgisinin hemen farkına vardı. 1970’lerde EF, Japonya ve Meksika’da da olduğu gibi Avrupa’nın birçok yerinde hızlı bir şekilde ofisler açmaya başladı. EF, 1980’lerde lise öğrenci değişimi ve eğitsel gezilerin başlatıldığı Amerika ofisini açtı. Son 10 yılda büyüme çalışmalarımızı devam ettirdik ve eğitim konusunda dünyanın en büyük pazarı olan Çin’de İngilizce okulları açtık. Bugün dünyada 52’den fazla ülkede yer alıyoruz.

 

Gelecek

Yıllar boyunca sunduğumuz hizmetlerin kapsamını kademeli olarak genişlettik ve bugün eğitim-gezi ilişkili programlarımızda çok geniş bir yelpazeye sahibiz. Ama misyonumuz; “Dil, kültür ve coğrafya konusunda tüm engelleri kaldırmak,” 1965’te olduğu gibi bugün de geçerliliğini koruyor. Oldukça rağbet gören San Francisco’daki MBA programlarından Vladivostok’taki yaşça küçük olan çocuklara İngilizce öğretmeye, Amerikalı öğretmenlere ve öğrencilere Avrupa’nın en güzel yerlerini göstermek üzere organize ettiğimiz gezilere kadar, kısacası yaptığımız her konuda daha da ileriye giderken Dil Eğitimi her zamanki gibi önceliğimiz olmaya devam edecek.

İlgi duyduğunuz EF eğitimi ile ilgili fiyat teklifi ve dönemsel indirimler için lütfen formumuzu doldurunuz

[ninja_form id=1]

Promosyon Açıklama

Koşul

Max

Son Tarih

NY
20% İndirim

APP Free Residence

$2000 USD

UK
%10 indirim

6 hafta ve üzeri

Genel/Sınav/Yoğun

LS $1500 USD

AY $2000 USD

MALTA
%20 indirim

Her ürün ilk 15 kayıt

Sonraki kayıtlar %15 indirim

LS $1800 USD

AY $2000 USD

MANCHESTER
%20 indirim

Her ürün ilk 15 kayıt

Sonraki kayıtlar %15 indirim

LS $1800 USD

AY $2000 USD

İndirim için kalan süre

 

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: EF | Education First ABD Yaz Okulları 
  • Okul Türü: Dil Okulu 
  • Yaş Grubu: 11,12,13,14,15,16,17,18 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: Amerika 
  • Şehir/Eyalet: san diego,miami,santa barbara,new york 

Leave a Comment