Jr. Discovery – Georgetown

1789 yılında kurulan, Georgetown Üniversitesi Uluslararası İlişkiler, Siyaset, Hukuk ve mükemmellik için dünya çapında tanınır. Okul sürekli Amerika’nın en iyi 20 üniversiteden biri olarak sıralanır.

 

Ünlü mezunlar ABD Başkanı Bill Clinton, aktör Bradley Cooper, ve İspanya Veliaht Prensi içerir. Washington, DC güzel ve tarihi Georgetown semtinde ideal konumu ile, Georgetown orta okul programı için mükemmel bir ortam sağlamaktadır.

Neden Jr Discovery Georgetown?

Jr Discovery Georgetown, 6, 7, ve 8 sınıfları tamamlayan öğrenciler, hem akademik hem de sosyokültürel yönden genç yetişkinliğe geçiş için hazırlamaya yardımcı olur. Programlarımız ortaokul öğrencilerine eğlenceli ve zenginleştirici bir yaz deneyimi vermek için interaktif akademik atölye çalışmaları, sosyal ve kültürel etkinlikler ve atletizm etkinlikleri sunmaktadır.Program zihin ve beden becerilerini, bağımsız düşünme, yaratıcılık, kişisel gelişim, kendine güven, zaman yönetimi, ve yaşam becerilerine ilham verir.

 

Öğrencilerimiz kampüs ortamında dünyanın dörtbir yanından gelen yaşıtları ile birlikte yaşamayı öğrenmektedir. Program sırasında 30’un üzerinde Skills For Mind ve Body workshopları – Dünya standartlarında spor ve aktivite etkinlikleri – 2 hafta sonu boyunca organize edilen gezi ve çeşitli aktivite programları sunulmaktadır.

 

Program ÜcretleriResim GalerisiVideo GalerisiHarita

Program Adı

Süre

Tarih

Ücret

Jr. Discovery 3 Hafta

5 Temmuz – 24 Temmuz

$ 5.799

*Ücretlere tüm eğitim, konaklama, yemek, aktivite katılım ve gezi masrafları dahildir.

Güncelleme: 25.12.2014

Detaylı program ücretleri hakkında bilgi için lütfen tercih ettiğiniz iletişim bilgisinden bize ulaşınız…

                      

 

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Washington DC – Amerika Birleşik Devletleri{}university.png{}Jr. Discovery – Georgetown” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

 • Okul Adı: Jr. Discovery - Georgetown 
 • Okul Türü: Jr.Programları 
 • Yaş Grubu: 11,12,13,14 
 • Dil: İngilizce 
 • Ülke: Amerika 
 • Şehir/Eyalet: Washington DC District of Columbia