Jr. Discovery – UCLA

UCLA akademik ve atletizm yönlerinden dünya çapında en bilinen okulların başında gelmektedir. Okul sürekli Amerika’nın en iyi 25 üniversiteden biri olarak sıralanır ve en çok NCAA takım şampiyonluğu olan üniversite olarak da bilinir. Ünlü mezunlar arasında Matt Damon, Kareem Abdul-Jabbar ve Sara Bareilles gibi sanatçı ve sporcular mevcuttur.

 

Jr Discovery UCLA, 6, 7, ve 8 sınıfları tamamlayan öğrenciler, hem akademik hem de sosyokültürel yönden genç yetişkinliğe geçiş için hazırlamaya yardımcı olur. Programlarımız ortaokul öğrencilerine eğlenceli ve zenginleştirici bir yaz deneyimi vermek için interaktif akademik atölye çalışmaları, sosyal ve kültürel etkinlikler ve atletizm etkinlikleri sunmaktadır.

Program zihin ve beden becerilerini, bağımsız düşünme, yaratıcılık, kişisel gelişim, kendine güven, zaman yönetimi, ve yaşam becerilerine ilham verir. Öğrencilerimiz kampüs ortamında dünyanın dörtbir yanından gelen yaşıtları ile birlikte yaşamayı öğrenmektedir.

 

Program ÜcretleriResim GalerisiVideo GalerisiHarita

Program Adı

Süre

Tarih

Ücret

Jr. Discovery 3 Hafta

27 Haziran – 16 Temmuz

$ 5.999

*Ücretlere tüm eğitim, konaklama, yemek, aktivite katılım ve gezi masrafları dahildir. Güncelleme: 25.12.2014

Detaylı program ücretleri hakkında bilgi için lütfen tercih ettiğiniz iletişim bilgisinden bize ulaşınız…

  

   

 

 

UCLA Jr. Discovery Programı tanıtım videosu

 

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”5″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Los Angeles – Amerika Birleşik Devletleri{}university.png{}Jr. Discovery – UCLA” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: Jr. Discovery - UCLA 
  • Okul Türü: Jr.Programları 
  • Yaş Grubu: 11,12,13,14 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: Amerika 
  • Şehir/Eyalet: Los Angeles Kalifornia California