LSI – Paris

 

Fransa’nın romantik başkenti Paris, 1000 yılı aşkın süredir ülkenin politik ve ekonomik merkezi olmuştur. Şehir; Notre Dame ve Sacre Coeur’ün muhteşem dini ihtişamından, Eyfel Kulesi’nin harika mimarisine, Louvre Müzesi ve Pompidou Merkezinin dünya standartlarındaki koleksiyonuna kadar sayısız etkinlik sunar.

 

LSI Paris

18. yüzyıl’dan kalma bir binada şehrin tarihi merkezinde yer alan LSI Paris, Louvre’un hemen yanında ve Place Vendome, Opera ve halen karmaşık bohem hayatı yaşanan Saint-Honore bölgesine yakındır. Okul; Tuileries, Concorde, Opera ve Pyramides istasyonlarına metroyla bağlantılıdır. Öğrenciler için bilgisayarlar, öğrenci salonu ile günlük gazeteler ve dergiler sunulmaktadır.

 

Program ÜcretleriİndirimlerResim GalerisiVideo GalerisiHarita

lsi-paris-fiyatlar-2014

LSI Paris Merkezi İndirim Fırsatları

Kurs herhangi bir zaman başlayabilir. Geçerli olan merkezler ve kurs türleri Paris merkezi

Standard 20 Kurslar

Intensive 30 Kurslar

International School Year (ISY)

haftalık 210 Euro

haftalık 270 Euro

15% İndirim

İndirim için kalan süre     

LSI Paris merkezi resim galerisi

              

 

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Paris, fransa{}university.png{}LSI – Paris Merkezi” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

 • Okul Adı: LSI - Paris 
 • Okul Türü: Dil Okulu 
 • Yaş Grubu: 16,17,18,19,20,Yetişkin 
 • Dil: Fransızca 
 • Ülke: Avrupa 
 • Şehir/Eyalet: Paris Fransa