LSI – Toronto

 

Kanada’nın Ontario​ eyaletinin bölgesel başkenti olan Toronto altı milyonu aşkın nüfusuyla Kanada’nın en büyük şehridir. Toronto hangi ülkede yaşıyor olursa olsun tüm gezginleri kendisine çeken bir şehirdir. Toronto her yıl yüz binlerce turisti kendisine çeken gece hayatı, mimarisi ve insanlarıyla Kuzey Amerika’nın en önemli turizm merkezlerinden birisidir.

 

Ayrıca dünyaca ünlü Toronto Film Festivali’ne ev sahipliği yaptığı gibi bunun gibi pek çok kültür sanat aktivitesinin de faal bir biçimde hayat bulduğu son derece gelişmiş bir şehirdir Toronto. Kanada’nın kültür hayatının en zengin noktası olarak da tanımlanabilecek olan Toronto Kanada için çok büyük bir önem taşımaktadır.

 

Toronto nerede yaşadığını çok iyi bilen son derece iyiliksever ve dost canlısı ahalisi ile de Kuzey Amerika’da huzur ve refahın buluştuğu bir şehir imajı çizmektedir.

 

Program ÜcretleriİndirimlerResim GalerisiVideo GalerisiHarita

Screen Shot 2015-06-25 at 20.00.50

Screen Shot 2015-06-25 at 20.01.24

Geçerli olan merkezler ve kurs türleri
Toronto ve Vancouver merkezleri

Standard 20 Kurslar

Intensive 30 Kurslar

International School Year (ISY)

20% İndirim

20% İndirim

20% İndirim

İndirim için kalan süre     

LSI Toronto merkezi resim galerisi

   

 

 

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”1055 Yonge St #210,Toronto, ON M4W 2L2,Canada{}university.png{}LSI Toronto Merkezi” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: LSI - Toronto 
  • Okul Türü: Dil Okulu 
  • Yaş Grubu: 16,17,18,19,20,Yetişkin 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: Kanada 
  • Şehir/Eyalet: Toronto