LSI – Zürih

 

Zürih, ideal bir şekilde Avrupa’nın tam kalbinde konumlanmıştır. Şehrin resmedilmeye değer tarihi merkezi Limmat nehri kıyısında yer almaktadır. 500’ün üzerinde bar, gece kulübü, ve açık hava kafeleri yerli halk ve ziyaretçiler için ideal buluşma imkanı sağlar. Zürih ziyaretçilerine geniş bir müze yelpazesi, tiyatro, ve büyük övgülere konu olan opera evi gibi seçenekleri sunmaktadır. Spor tutkunlar da hiçbir şeyden mahrum kalmamaktadır.

 

LSI Zürih

Ünlü Seefeld bölgesinde, göle 5 dakikalık uzaklıkta ve şehrin merkezine yakn bir yerde bulunan LSI Zürih, değişik ve zarif yerleşimleri keşfetmek için ideal bir bölgededir. Okul, 9 rahat sınıfa, bir modern internet kafeye ve hoş bir öğrenci salonuna sahiptir.

 

Program ÜcretleriİndirimlerResim GalerisiVideo GalerisiHarita

lsi-zurih-fiyatlar-2014

LSI okulumuzun Zürih merkezinde mevcut bir indirim bulunmamaktadır.

LSI – Zürih Merkezi resim galerisi

                 

 

 

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Zürih isviçre{}university.png{}LSI – Zürih Merkezi” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

 • Okul Adı: LSI - Zürih 
 • Okul Türü: Dil Okulu 
 • Yaş Grubu: 16,17,18,19,20,Yetişkin 
 • Dil: Almanca 
 • Ülke: Avrupa 
 • Şehir/Eyalet: Zürih İsviçre