St.Giles | Brighton

 

 

İngiltere güney sahillerinin en heyecan verici şehri olan Brighton, ‘Denizi Olan Londra’ olarak anılmaktadır. St. Giles International Brighton okulu şehrin merkezinde yer almaktadır. Okul Oxford ve Regent caddelerine ve British müzesine yürüme mesafesindedir.

 

32 derslikli okul binası, geleneksel mimariyle modern iç mimarinin buluştuğu 3 bağlantılı bloktan oluşmaktadır.

 

Bowling, futbol, tenis gibi spor etkinliklerinin yanı sıra, gece eğlenceleri, günü birlik Londra turları, Catenbury, Isle of Wight, Oxford ve Cambridge’e düzenli otobüs gezileri, gibi sosyal aktivite programlarıyla öğrencilerin birbirleriyle kolayca kaynaşmasına yardımcı olmaktadır.

 

Brighton, Londra Merkez Havaalanı’na trenle 30 dakikalık ulaşım mesafesindedir.

 

İlk gün, öğrenciler seviye belirleme sınavına tabi tutulurlar ve bu sınava göre seviyelerine uygun bir sınıfa yerleştirilirler. Her öğrenci kurs sonunda sertifika alır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her türlü seviyeden öğrenci kabul edilir.

 

Eğitim kadrosu  alanlarında uzmanlaşmış ve öğrencilerin ihtiyaçlarını anlama konusunda çok başarılıdırlar. Derslerin temeli konuşma ve dinleme üzerine kurulmuştur ve dil kullanımı eğlenceli ve işlevsel bir yaklaşımla hayata geçirilir. Dil becerileri eğitimine ek olarak dersler, proje çalışmaları, videolar, oyunlar ve St. Giles International’ın pek çok farklı İngiliz dili eğitim kaynaklarının kullanılmasını da içermektedir. Amaç, öğrencilerin kendilerine olan güvenini arttırmak ve daha etkili bir şekilde İngilizce iletişim kurmalarını sağlamaktır.

 

Konaklama okul yurtlarında, aile yanında veya otellerde yapılabilmektedir.

 

 

Fotoğraf GalerisiVideo GalerisiÜcretlerİndirimlerKonaklamaHarita

 

 

stgiles-brighton-egitim stgiles-brighton-egitim2

 

 

 

Tüm Merkezler!

1-5 hafta arası kayıtlarda %10 indirim

6-23 hafta arası kayıtlarda 2 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %15 indirim!

24+ hafta kayıtlarda 5 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

36+ hafta kayıtlarda 6 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

Londra Highgate, Londra merkez, New York, San Francisco veya Vancouver merkezlerimizde Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları dışında 24+ hafta kayıt yaptıran ve ücretsiz hafta imkanını tercih eden öğrencilerimiz aynı zamanda ek %10 indirimden de faydalanabilmektedirler.

İndirim için kalan süre

 stgiles-brighton-konaklama stgiles-brighton-konaklama2

[google-map-v3 width=”685″ height=”425″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”St.Giles Brighton{}university.png{}” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: St.Giles | Brighton 
  • Okul Türü: Dil Okulu 
  • Yaş Grubu: Yetişkin 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: İngiltere 
  • Şehir/Eyalet: Brighton braytin brayton