St.Giles | Eastbourne

İngiltere’nin en güneşli yeri olarak ünlü olan Eastbourne yılda  4 milyonun üzerinde ziyaretçi çekiyor. Londra merkeze trenle sadece 90 dakikalık mesafede bulunan Eastbourne olaganüstü güzelliklere sahip bir yerdir. Eastbourne köy evleri, park,bahçeleri ve beyaz kayalıklarıyla ünlüdür.

 

St Giles Eastbourne dil okulu konumu olarak essiz bir noktadadır. St Giles dil okul binası Eastbourne şehrinin en güzel kumsallarına sadece 100 metre uzaklıkta olup okulun geniş bir bahçesi, terası ve ısıtmalı yüzme havuzu vardır. Okulda bilgisayar, video ve dil laboratuarından oluşan multimedya tesisleri, sessiz çalışma bölümünün de bulunduğu bir kütüphane, öğrencilerin ders dışındaki çalışmalarını desteklemek üzere alıştırmalar ve videolar ile ücretsiz e-mail ve internet imkânı mevcut. Öğrencilerin boş vakitlerini geçirebilecekleri cafe ise terasa ve bahçeye acılıyor.

 

St Giles International, İngiltere merkezli en büyük ve en başarılı İngilizce dil eğitimi kurumları biridir. Her yıl 100′den fazla farklı ülkeden yaklaşık 10.000 öğrenci St Giles dil ögrenimi için seçiyor. St Giles Eastbourne, ingilizce dil ögrenimin de köklü bir geçmişe sahiptir. Merkezi nitelikli ve deneyimli personel ekibi, ve samimi ve keyifli bir eğitim atmosferi ile bireysel ilgi düzeyi yüksek. St Giles Eastbourne Öğretim merkezli bir yaklaşım benimser ve düzenli danışmanlık sunar ve bireysel öğrenme sorunları ile yardım etmektedir. British Council tarafından akredite edilmiştir ayrıca  English UK üyesidir.

 

Fotoğraf GalerisiVideo GalerisiÜcretlerİndirimlerKonaklamaHarita

 

stgiles-eastbourne-egitim stgiles-eastbourne-egitim2

Tüm Merkezler!

1-5 hafta arası kayıtlarda %10 indirim

6-23 hafta arası kayıtlarda 2 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %15 indirim!

24+ hafta kayıtlarda 5 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

36+ hafta kayıtlarda 6 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

Londra Highgate, Londra merkez, New York, San Francisco veya Vancouver merkezlerimizde Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları dışında 24+ hafta kayıt yaptıran ve ücretsiz hafta imkanını tercih eden öğrencilerimiz aynı zamanda ek %10 indirimden de faydalanabilmektedirler.

İndirim için kalan süre

stgiles-eastbourne-konaklama
stgiles-eastbourne-konaklama2
stgiles-eastbourne-konaklama3

[google-map-v3 width=”685″ height=”425″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”St.Giles Eastbourne{}university.png{}” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: St.Giles | Eastbourne 
  • Okul Türü: Dil Okulu 
  • Yaş Grubu: Yetişkin 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: İngiltere 
  • Şehir/Eyalet: eastbourne