St.Giles | Londra Highgate

Londra Highgate merkezi Londra’da 3. bölgede ve merkeze yalnızca 20 dakika mesafede bulunmaktadır. Şehrin yeşil ve ferah bir bölgesinde bulunan okul, sakin bir ortamda ve kalabalıktan uzak eğitim almak isteyenler için ideal bir ortam sunuyor. Yeşil bir bahçesi bulunan okulun en büyük avantajı konaklama yerlerine yürüyerek kolayca ulaşılacak bir konumda olmasıdır.

 

St. Giles London Highgate dil okulu 24 modern sınıfı, kütüphanesi, TV/video salonu, modern dil ve bilgisayar laboratuarları, ücretsiz internet erişimi ve kantini ile öğrencilerine her türlü imkânı sunmaktadır.

 

 

Fotoğraf GalerisiVideo GalerisiÜcretlerİndirimlerKonaklamaHarita

 

stgiles-londonhighgate1 stgiles-londonhighgate2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Merkezler!

1-5 hafta arası kayıtlarda %10 indirim

6-23 hafta arası kayıtlarda 2 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %15 indirim!

24+ hafta kayıtlarda 5 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

36+ hafta kayıtlarda 6 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

Londra Highgate, Londra merkez, New York, San Francisco veya Vancouver merkezlerimizde Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları dışında 24+ hafta kayıt yaptıran ve ücretsiz hafta imkanını tercih eden öğrencilerimiz aynı zamanda ek %10 indirimden de faydalanabilmektedirler.

İndirim için kalan süre

stgiles-londonhighgate-konaklama1
stgiles-londonhighgate-konaklama2

stgiles-londonhighgate-konaklama3

[google-map-v3 width=”685″ height=”425″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”St.Giles London Highgate{}university.png{}” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: St.Giles | Londra Highgate 
  • Okul Türü: Dil Okulu 
  • Yaş Grubu: Yetişkin 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: İngiltere 
  • Şehir/Eyalet: Londra London