St.Giles | San Francisco

Batısında Büyük Okyanus’ un bulunduğu şehir, San Francisco Körfez Bölgesi’ nin finansal, kültürel ve ulaşım merkezidir. New York şehrinden sonra 2. en fazla nüfus yoğunluğuna sahip olma özelliğini taşıyan San Francisco’ da gezilecek birçok tiyatro, müze, sanat galerisi ve yapılacak çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. İngilizce öğrenmek için en güzel şehirlerden biri olan San Francisco’ da hem dilinizi geliştirebilir hem de farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

 

Karşılıklı 2 tarihi binada hizmet veren okul, yeniden dekore edilerek modern iş merkezlerine dönüştürülmüştür. Meşhur mağazaların ve restoranların bulunduğu Market Street’ te yer alan okul, popüler Union Square ve Chiantown’ a ise sadece 2 blok uzaklıktadır. Okulda ayrıca öğrenciler için ücretsiz kablosuz internet erişimi, dil laboratuarı, kütüphane, kafe ve öğrenci salonu gibi olanaklar bulunmaktadır.

 

 

Fotoğraf GalerisiVideo GalerisiÜcretlerİndirimlerKonaklamaHarita

http://www.youtube.com/watch?v=WZuThKYjXTs

 

stgiles-sanfrancisco-egitim
stgiles-sanfrancisco-egitim2

 

Tüm Merkezler!

1-5 hafta arası kayıtlarda %10 indirim

6-23 hafta arası kayıtlarda 2 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %15 indirim!

24+ hafta kayıtlarda 5 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

36+ hafta kayıtlarda 6 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

Londra Highgate, Londra merkez, New York, San Francisco veya Vancouver merkezlerimizde Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları dışında 24+ hafta kayıt yaptıran ve ücretsiz hafta imkanını tercih eden öğrencilerimiz aynı zamanda ek %10 indirimden de faydalanabilmektedirler.

İndirim için kalan süre

stgiles-sanfrancisco-konaklama

stgiles-sanfrancisco-konaklama2

[google-map-v3 width=”685″ height=”425″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”St.Giles San Francisco{}university.png{}” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: St.Giles | San Francisco 
  • Okul Türü: Dil Okulu 
  • Yaş Grubu: yetişkin 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: Amerika 
  • Şehir/Eyalet: san francisco california kalifornia