St.Giles | Vancouver

Kozmopolit yapısı, temiz havası, güvenilir yaşantısı, dağların okyanusla birleştiği coğrafi yapısı ve ormanlarla çevrili konumuyla Vancouver, yaşanılabilir şehirlerin en başında gelmektedir. Golf, kayak ve daha birçok doğa sporlarının yapılabildiği bu şehir aynı zamanda birçok sportif etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, sinemaları, tiyatroları ve müzeleri ile ziyaretçilerine bir çok kültürel aktivite imkanı sağlamaktadır.

 

Şehrin merkezinde konumlanmış okul, ana eğlence ve alışveriş alanlarına yürüme mesafesinde ve limana ise birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Modern ofis binasının bir katında hizmet veren okulda öğrencilerin eğitim göreceği 14 sınıf ve yararlanabilecekleri ücretsiz kablosuz internet, kafeterya, bilgisayar odası ve ortak salon bulunmaktadır.

 

Fotoğraf GalerisiVideo GalerisiÜcretlerİndirimlerKonaklamaHarita

 

http://www.youtube.com/watch?v=eh4bDRAMLto

 

stgiles-vancouver-egitim stgiles-vancouver-egitim2

Tüm Merkezler!

1-5 hafta arası kayıtlarda %10 indirim

6-23 hafta arası kayıtlarda 2 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %15 indirim!

24+ hafta kayıtlarda 5 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

36+ hafta kayıtlarda 6 ek haftaya kadar ücretsiz eğitim veya %20 indirim!

Londra Highgate, Londra merkez, New York, San Francisco veya Vancouver merkezlerimizde Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları dışında 24+ hafta kayıt yaptıran ve ücretsiz hafta imkanını tercih eden öğrencilerimiz aynı zamanda ek %10 indirimden de faydalanabilmektedirler.

İndirim için kalan süre

stgiles-vancouver-konaklama stgiles-vancouver-konaklama2

[google-map-v3 width=”685″ height=”425″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”St.Giles Vancouver{}university.png{}” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: St.Giles | Vancouver 
  • Okul Türü: Dil Okulu 
  • Yaş Grubu: Yetişkin 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: Kanada 
  • Şehir/Eyalet: vancouver vencuver venkuvir