Summer Discovery – Johns Hopkins

Lise 9, 10, 11 ve 12. sınıfları bitiren öğrenciler için en kaliteli Johns Hopkins programları…

 

Johns Hopkins Üniversitesi, araştırma ve eğitimde mükemmellik için dünya çapında en meşhur okulların başında gelir. Amerika'nın en iyi 12inci , dünyanın ise en iyi 17inci okuludur. Hopkins öğrencileri için yenilikçi araştırma ve yaşam boyu öğrenme bir tutkudur. Okulun başarılı mezunları arasında Başkanı Woodrow Wilson, Dışişleri Bakanı Madeleine Albright, ve 37 Nobel ödüllü mezun bulunmaktadır. Kuzey Baltimore'un ideal konumu ile Johns Hopkins üniversite öncesi program için mükemmel bir seçimdir.

 

Johns Hopkins Yaz Öncesi-Üniversite Programları Liseden Üniversiteye geçiş için çok hayati bir hazırlık imkanı sağlamaktadır.

 

 

Program ÜcretleriResim GalerisiVideo GalerisiHarita

    

    

    

 

Summer Discovery Programı tanıtım videosu

http://www.youtube.com/watch?v=ZsNvdnjinCY

 

 

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”7″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Johns Hopkins University – USA{}university.png{}Summer Discovery – Johns Hopkins University” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: Summer Discovery - Johns Hopkins 
  • Okul Türü: Jr.Programları 
  • Yaş Grubu: 13,14,15,16,17,18 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: Amerika 
  • Şehir/Eyalet: Baltimore