Summer@Brown Akademik Yaz okulu

 

Summer@Brown programları üniversite eğitimini Amerika'nın üst düzey üniversitelerinde yapmayı planlayan öğrenciler için bu yeni hayata atılacak en sağlam adımlardan biridir. Brown Universitesi'nde öğrencilerimiz için birbirinden farklı bir çok üniversite hazırlık programı mevcuttur.

 

2014 yaz dönemi için kayıtlar sürmektedir.

 

Summer@Brown gerek 40ın üzerinde branşa ait 281 farklı içerikte dersin sunulduğu Pre-College programı, gerek lise son sınıf veya yeni mezun öğrencilerin üniversiteye saydırabileceği ders kredili yaz okulu programı, gerek Brown Leadership Institute ile geleceğin liderleri arasına girme fırsatı sunan liderlik programı, gerek 7. ve 8. sınıfları tamamlamış öğrencilerimizin fen dalındaki becerilerini geliştirebilecekleri SPARK programı gerekse üniversite eğitimi sırasında sporcu özelliğini de devam ettirmek isteyen öğrencilerimize yönelik Scholar-Athlete programlarını sunmaktadır.

 

ProgramlarResim GalerisiVideo GalerisiHaritaBaşvuru

Summer Pre-College Courses

Lise 9. sınıf ve üzeri yaştaki öğrencilerin yaz aylarında Amerika'daki üst düzey üniversite eğitim hayatını tatmaları için en çeşitli akademik program seçeneği sunan programdır. Okul kampüsü içinde yurt konaklaması ile sunulan program, öğrencilerimize tam anlamıyla Amerija'da üniversite öğrenciliğini yaşatmaktadır. 2013 yaz programları hakkında detaylı bilgi için summerbrown@turkabroad.com adresinden bize ulaşın.

 

Summer Session credit courses

Lise son sınıf veya yeni mezun öğrencilerin üniversiteye saydırabileceği ders kredili yaz okulu programı. Yedi haftalık program dahilinde 38 değişik (sürekli yeni dersler eklenmektedir) ders seçeneği mevcuttur. 2013 yaz programları hakkında detaylı bilgi için summerbrown@turkabroad.com adresinden bize ulaşın.

 

Brown Leadership Institute

Geleceğin liderleri Brown Leadership Institute'da yetişiyor. İki haftalık bu özel programda hem akademik, hem sosyal hayatınızda size çok öenmli bir kişisel beceri kazandıracak bir programdır. Gerek lise eğitiminizin geride kalan kısmında, gerek üniversite eğitiminiz boyunca gerekse ileride atılacağınız profesyonel kariyerinizde size bambaşka kapıların açılmasını sağlayacak becerilerin kazandırıldığı bu programın 2013 yaz programları hakkında detaylı bilgi için summerbrown@turkabroad.com adresinden bize ulaşın.

 

SPARK science for middle school

7. ve 8. sınıfı tamamlayan öğrencilerimizin katıldığı bu program bir ve iki haftalık iki ayrı şekilde sunulmaktadır. Öğrencilerimiz bu program dahilinde ilgi duyduydukları fen dalında daha da becerilerini geliştirmek için gerekli eğitimi almaktadırlar. Özellikle ileride tıp üzerine üniversite eğitimi almayı planlayan öğrenciler için ideal bir programdır. 2013 yaz programları hakkında detaylı bilgi için summerbrown@turkabroad.com adresinden bize ulaşın.

 

Scholar Athlete Program

Üniversite eğitimini öğrenci kimliğinin yanı sıra sporculuk özelliği ile devam ettirmek isteyen hatta bu yolla üniversite eğitimini burslu almayı hedefleyen öğrencilerimiz için çok faydalı bir hazırlık programı. Program tenis ve yüzme sporu ile ilgilenen öğrenciler için geçerlidir. 2013 yaz programları hakkında detaylı bilgi için summerbrown@turkabroad.com adresinden bize ulaşın.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=h5Yqx_FGcIg

 

 

[google-map-v3 width=”650″ height=”400″ zoom=”6″ maptype=”roadmap” mapalign=”left” directionhint=”false” language=”tr” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”200 Dyer St. Providence, RI 02912 USA{}university.png{}Summer@Brown – Brown University” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

2014 yaz programları için başvurular sürmektedir. Başvuru için info@turkabroad.com adresinden danışmanlarımız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

  • Okul Adı: Summer@Brown Akademik Yaz okulu 
  • Okul Türü: Jr.Programları 
  • Yaş Grubu: 15,16,17,18 
  • Dil: İngilizce 
  • Ülke: Amerika 
  • Şehir/Eyalet: Providence Rhode island