Proficiency Sınavları

Ülkemizde üniversite eğitiminize başlarken birçok bölüm yabancı dil hazırlık eğitimini şart koşmaktadır. Bu eğitim de başarılı olunması durumunda genelde bir yıl sürmektedir.

 

Tabi istenen seviyeye ulaşılamaması durumunda bu süre uzamakta hatta iki sene üst üste başarısızlık durumunda üçüncü sene okunamamakta, hak kazanıldığı halde üniversite eğitimi aşamasına geçilememektedir. En iyi ihtimal olan ilk senede başarılı olunması durumunda bile tam bir yılınız ve de 14.000-23.000 TL arasında hazırlık yılı eğitim ücretiniz boşa harcanmaktadır.

 

Bu bir yıllık süre ve on binlerce lira kaybı yaşamamak için üniversitelerin hazırlık atlama sınavları, Proficiency Sınavlarına profesyonel destek alarak hazırlanmak veya aynı şartı yerine getiren TOEFL veya IELTS sınavına hazırlanıp sınav sonucu almak yeterlidir. Öğrencilerimizin özellikle üniversiteyi kazandıklarını öğrendikleri yaz döneminde yoğun bir şekilde alacakları sınav desteği ile bu fırsatı yakalamaları mümkün olmaktadır.

 

Bu destek öğrencilerimizin seviyelerine uygun, ihtiyaçlarına göre program içeriği ile uygun oldukları zaman dilimlerinde programlanmış bir şekilde konusunda tecrübeli, profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Bu yöntem size hem eğitim hayatınızda altın değerinde olan bir sene ve de onbinlerce lira kazanç sağlayacaktır.

 

Proficiency sınavları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın…

[xyz-cfm-form id=1]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

Related posts

Leave a Comment