Hakkımızda/About Us

TÜRKABROAD Uluslararası Akademik ve Sporcu Danışmanlık ekibi olarak tam 21 yıllık akademik eğitim danışmanlığı tecrübemizle size yurt dışı eğitim imkanlarının her bakımdan en uygunlarını sunmayı ana amacımız olarak benimsedik.

Danışmanlık hizmetlerimiz arasında yurt dışında İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca dil eğitimleri, Lise, Üniversite, Yüksek Lisans, doktora ve akademik sertifika programları, kapsamlı burslu sporcu öğrenci üniversite eğitim danışmanlık süreci, Pre-College/Pre-University programları (Lise öğrencilerine yönelik üniversite lisans eğitimi hazırlık programları), üst düzey yöneticilere yönelik profesyonel yabancı dil eğitim programları ve yaz kampları mevcuttur.

Kurum olarak ilkemiz öğrenci ve velilerimize dürüst ve doğru bilgi aktarımı yaparak, öğrencilerimizin gelecekleri için tüm yönlerden en uygun eğitim imkanlarını sunmaktır.

 

As TÜRKABROAD – International Academic Counseling Agency, we provide full academic counseling support to students from all ages who aim to continue their studies abroad.

Our services include high school programs, foundation courses, undergraduate and graduate courses, extensive athletic scholarship counseling, professional certificate programs as well as language programs for all ages such as summer camps, university prep. programs, language for academic purposes, test preparation programs and executive language training.

Our mission is to provide the most clear and upto date information both to our students and our parents as well as the most suitable educational opportunities.

TÜRKABROAD Akademik Eğitim Danışmanlığı hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın…

 

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

Related posts

Leave a Comment