Dil Eğitimi

Doğal yollardan öğrendiğimiz anadilimiz dışında çeşitli ihtiyaçlardan dolayı öğrenmek istediğimiz yabancı dillerin özellikle konuşma becerisi özelliğinin tam olarak öğrenimi maalesef sağlıklı şekilde gerçekleşememektedir.

 

En kaliteli okullarda eğitim alınması durumunda dahi öğrenilmek istenen dilin konuşulduğu bir ülkede eğitim almanın yerini hiçbir eğitim tutmamaktadır. Günümüzde immerson adı verilen dili yaşayarak öğrenme sistemleri çok çeşitli uygulamalarla sunulmaktadır. “Yaşayarak öğrenme” sistemi çocuk ve genç yaşlardaki öğrencilerimiz için çeşitli sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle harmanlanan ve genelde yaz kampı şeklinde sunulan programlarla, yetişkin öğrencilerimiz için yine konuşma yeteneğini geliştirici sosyal ve kültürel aktivitelerin sınıf içi derslere eklendiği programlarla, 50+ olarak sınıflandırılan 45-50 yaş üzeri öğrencilerimiz için ise yine çeşitli sosyal ve adeta bir tatil ortamı yaratan programlar ile sunulmaktadır.

 

Bu sistemler vasıtası ile öğrencilerimiz dil eğitimlerini sıkılmadan, aksine hem çok keyifli vakit geçirerek, hem klasik yöntemlere oranla çok daha konuşma becerilerini geliştirerek ve hem de kalıcı dil becerisi edinmiş olarak almaktadırlar.

 

Yurt dışında dil eğitimleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın…

[ninja_form id=1]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

Related posts

Leave a Comment