Sınav Hazırlık Eğitimleri

Eğitimlerine yurt içinde veya yurt dışında devam etmeyi hedefleyen öğrencilerimiz için başarıyla geçmeleri gereken en hayati engellerden biri uluslaraarası sınavlardır.

 

Bu sınavlar genel anlamda dil seviyenizi ölçen TOEFL ve IELTS sınavları, özellikle şu an yaşamakta olduğumuz COVID-19 sürecinde imdada yetişen ve dünya genelinde bir çok üniversite tarafından kabul görmeye başlamış Duolingo sınavı, Amerika’da üniversite giriş sınavı olan SAT sınavları, uluslararası geçerliliği olan International Baccalaureate diploma programının sınavları, yine yurt dışında yüksek lisans için gerekli olan GMAT ve GRE sınavları başta olmak üzere bir çok sınav mevcuttur.

 

Bu sınavlarda hedeflenen başarı ancak konunun uzmanı tecrübeli eğitmenlerin desteği ile sağlanabilmektedir. Sınav hazırlık desteklerimizin ana amacı özellikle 11. ve 12. sınıfta çok yoğun bir tempoda eğitim hayatlarını sürdürmekte olan öğrencilerimizin omuzlarına binecek ek sınav hazırlık yükünü hafifletirken, en az sürede en yüksek seviyeye ulaşmaktır.

Ayrıca iş hayatında yine yoğun tempoda çalışmakta olan profesyonellerimize gereken TOEFL, IELTS veya BULATS gibi dil seviye tespit sınavlarında yine en az vakit ayırılması sağlanarak, en kısa sürede hedeflenen en yüksek noktaya ulaşılması sağlanmaktadır.


TOEFL Sınavı

IELTS Sınavı
Duolingo sınavı
SAT Sınavları
GRE Sınavı
GMAT Sınavı
Proficiency Sınavları

 

Uluslararası sınav hazırlık destekleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın…

[ninja_form id=1]

Konu Hakkındaki Yorumlar

yorum

Related posts

Leave a Comment